Startlista till Höstfälten

Nedanstående skyttar är anmälda till tävlingen:

Till tävlingen har 35 deltagare anmält sig till 64 starter.

Bo Johansson , VY, Hagfors-Uddeholms PSK

Bo Johansson , R2, Hagfors-Uddeholms PSK

Gunnar Björk , VY, Hagfors-Uddeholms PSK

Gunnar Björk , A2, Hagfors-Uddeholms PSK

Roland Pettersson , VY, Hagfors-Uddeholms PSK

Roland Pettersson , R3, Hagfors-Uddeholms PSK

Alfio La Rosa, C2, Kumla Sportskyttar

Alfio La Rosa, A2, Kumla Sportskyttar

Eric Telhede, C1, Kumla Sportskyttar

Eric Telhede, A1, Kumla Sportskyttar

Håkan Karlsson, C2, Kumla Sportskyttar

Håkan Karlsson, A2, Kumla Sportskyttar

Marcus Karlsson, C1, Kumla Sportskyttar

Marcus Karlsson, A1, Kumla Sportskyttar

Mattias Sålder, C1, Kumla Sportskyttar

Mattias Sålder, A1, Kumla Sportskyttar

Mikael Borell, C1, Kumla Sportskyttar

Mikael Borell, A1, Kumla Sportskyttar

Stefan Nyström, R2, Kumla Sportskyttar

Stefan Nyström, B2, Kumla Sportskyttar

Timmy Davidsson, C2, Kumla Sportskyttar

Timmy Davidsson, A2, Kumla Sportskyttar

Karin Elofsson, D2, Laxå PSK

Karin Elofsson, B2, Laxå PSK

Sven-Olof Olofsson, VÄ, Laxå PSK

Sven-Olof Olofsson, B3, Laxå PSK

Gun Stenberg, R2, Pålsboda PSK

Gun Stenberg, C2, Pålsboda PSK

Jan Stålvall, C3, Pålsboda PSK

Jan Stålvall, A3, Pålsboda PSK

Lennart Eriksson, R3, Tysslinge Skytteklubb

Lennart Eriksson, A3, Tysslinge Skytteklubb

Peter Huss, C2, Örebro Pistol- Och Ssk

Amie Blomér, D3, Örebro Pistol- Och Ssk

Amie Blomér, A3, Örebro Pistol- Och Ssk

Anders Östling, C1, Örebro Pistol- Och Ssk

Andrrs Nilsson, C3, Örebro Pistol- Och Ssk

Christian Andersson , R2, Örebro Pistol- Och Ssk

Christian Andersson , C2, Örebro Pistol- Och Ssk

Daniel Jander, R3, Örebro Pistol- Och Ssk

Daniel Jander, C3, Örebro Pistol- Och Ssk

Elisabet Magnusson, D2, Örebro Pistol- Och Ssk

Fredrik Magnusson, R3, Örebro Pistol- Och Ssk

Fredrik Magnusson, C3, Örebro Pistol- Och Ssk

Fredrik Rosevall, R3, Örebro Pistol- Och Ssk

Fredrik Rosevall, C3, Örebro Pistol- Och Ssk

Henrik Nordenborg, C1, Örebro Pistol- Och Ssk

Henrik Nordenborg, A1, Örebro Pistol- Och Ssk

Johan Larsson, C2, Örebro Pistol- Och Ssk

Mikael Kotschy, C1, Örebro Pistol- Och Ssk

Niclaes Jerkeholt, C1, Örebro Pistol- Och Ssk

Niclaes Jerkeholt, A1, Örebro Pistol- Och Ssk

Olof Sultan, C2, Örebro Pistol- Och Ssk

Olof Sultan, B2, Örebro Pistol- Och Ssk

Pontus Hansén, C1, Örebro Pistol- Och Ssk

Pontus Hansén, A1, Örebro Pistol- Och Ssk

Richard Ramstedt, C3, Örebro Pistol- Och Ssk

Richard Ramstedt, A3, Örebro Pistol- Och Ssk

Simon Jander, R3, Örebro Pistol- Och Ssk

Simon Jander, C3, Örebro Pistol- Och Ssk

Svante Carlsson , C2, Örebro Pistol- Och Ssk

Svante Carlsson , A2, Örebro Pistol- Och Ssk

Thomas Engman, C3, Örebro Pistol- Och Ssk

Thomas Engman, A3, Örebro Pistol- Och Ssk