Startlista till Vårfältskjutningen

Nedanstående skyttar är anmälda till tävlingen:

Till tävlingen har 85 deltagare anmält sig till 181 starter.

Daniel Bergström, C2, Borlänge PK

Daniel Bergström, A2, Borlänge PK

Johan Albenius , C3, Borlänge PK

Johan Albenius , B3, Borlänge PK

Johan Albenius , A3, Borlänge PK

Lena Sjögren, R3, Borlänge PK

Lena Sjögren, D3, Borlänge PK

Maximu Albenius , J, Borlänge PK

Peter Rusback, C2, Borlänge PK

Peter Rusback, B2, Borlänge PK

Peter Rusback, A2, Borlänge PK

Tommy Eriksson, C2, Borlänge PK

Tommy Eriksson, A2, Borlänge PK

Fredrik Pehrson, C3, Eksjö SG

Fredrik Pehrson, B3, Eksjö SG

Fredrik Pehrson, A3, Eksjö SG

37692, C2, Eskilstuna PSK

37692, B2, Eskilstuna PSK

Boris kostic , C1, Eskilstuna PSK

Boris kostic , A1, Eskilstuna PSK

Claes Johansson, R1, Eskilstuna PSK

Claes Johansson, C1, Eskilstuna PSK

Claes Johansson, B1, Eskilstuna PSK

Henrik Kyhlström, R3, Eskilstuna PSK

Henrik Kyhlström, C3, Eskilstuna PSK

Henrik Kyhlström, A3, Eskilstuna PSK

Henrik Magnussen, VY, Eskilstuna PSK

Henrik Magnussen, A3, Eskilstuna PSK

Jonas Wiberg, R3, Eskilstuna PSK

Jonas Wiberg, C3, Eskilstuna PSK

Jonas Wiberg, B3, Eskilstuna PSK

Kjell Andersson, R3, Eskilstuna PSK

Kjell Andersson, C3, Eskilstuna PSK

Kjell Andersson, A3, Eskilstuna PSK

Lasse Blomberg, C2, Eskilstuna PSK

Lasse Blomberg, A2, Eskilstuna PSK

Leif Lindström, C3, Eskilstuna PSK

Leif Lindström, A3, Eskilstuna PSK

Nina Kohlen , R1, Eskilstuna PSK

Nina Kohlen , D1, Eskilstuna PSK

Ove Granberg, VÄ, Eskilstuna PSK

Ove Granberg, A3, Eskilstuna PSK

Peter Appel, C2, Eskilstuna PSK

Peter Appel, B2, Eskilstuna PSK

Peter Axner, C2, Eskilstuna PSK

Peter Axner, B2, Eskilstuna PSK

Peter Axner, A2, Eskilstuna PSK

Roger Svärd, C3, Eskilstuna PSK

Roger Svärd, B3, Eskilstuna PSK

Tommy larsson, R2, Eskilstuna PSK

Tommy larsson, C2, Eskilstuna PSK

Tommy larsson, B2, Eskilstuna PSK

Annika Wester, C1, F 16 SF

Annika Wester, B1, F 16 SF

Claes Tapper, R3, F 16 SF

Claes Tapper, C3, F 16 SF

Claes Tapper, C3, F 16 SF

Claes Tapper, B3, F 16 SF

Claes Tapper, A3, F 16 SF

Claes Tapper, A3, F 16 SF

Mikael Larsson, C3, F 16 SF

Mikael Larsson, B3, F 16 SF

Mikael Larsson, A3, F 16 SF

Anna Utter, D2, Fagersta PSK

Anna Utter, A2, Fagersta PSK

Jan Mattsson, VY, Fagersta PSK

Jan Mattsson, A2, Fagersta PSK

Johan Nilsson, C2, Fagersta PSK

Johan Nilsson, A2, Fagersta PSK

Michael Lindström, C3, Fagersta PSK

Michael Lindström, A3, Fagersta PSK

Mona Lindberg, C1, Fagersta PSK

Mona Lindberg, A1, Fagersta PSK

Niklas Ahlén, C3, Fagersta PSK

Niklas Ahlén, B3, Fagersta PSK

Niklas Ahlén, A3, Fagersta PSK

Robert Lindfors, C1, Fagersta PSK

Joe Furborg, R3, FOK Borås

Joe Furborg, C3, FOK Borås

Joe Furborg, B3, FOK Borås

Krister Persson, R3, FOK Borås

Krister Persson, C3, FOK Borås

Krister Persson, B3, FOK Borås

Per Hansson, R3, FOK Borås

Per Hansson, C3, FOK Borås

Per Hansson, B3, FOK Borås

Anders Karis, R2, Gagnef-Mockfjärds PK

Anders Karis, C2, Gagnef-Mockfjärds PK

Dan Blomqvist, C1, Gagnef-Mockfjärds PK

Henning Rydén, C3, Gagnef-Mockfjärds PK

Henning Rydén, A3, Gagnef-Mockfjärds PK

Oscar Kindström, C2, Gagnef-Mockfjärds PK

Oscar Kindström, A2, Gagnef-Mockfjärds PK

Per Kindström, R2, Gagnef-Mockfjärds PK

Per Kindström, C2, Gagnef-Mockfjärds PK

Per Kindström, B2, Gagnef-Mockfjärds PK

Peter Gunnarsson, C3, Gagnef-Mockfjärds PK

Peter Gunnarsson, A3, Gagnef-Mockfjärds PK

Rolf Dragsten, VY, Gagnef-Mockfjärds PK

Rolf Dragsten, R3, Gagnef-Mockfjärds PK

Ronnie Ryttare, C3, Gagnef-Mockfjärds PK

Ronnie Ryttare, A3, Gagnef-Mockfjärds PK

Erik Olsson, C3, Gyttorps Ssk

Erik Olsson, B3, Gyttorps Ssk

Erik Olsson, A3, Gyttorps Ssk

Johan Nilsson , R3, Hagfors-Uddeholms PSK

Johan Nilsson , C3, Hagfors-Uddeholms PSK

Johan Nilsson , B3, Hagfors-Uddeholms PSK

Roland Pettersson, R3, Hagfors-Uddeholms PSK

Roland Pettersson, C3, Hagfors-Uddeholms PSK

Roland Pettersson, B3, Hagfors-Uddeholms PSK

Jan Lövgren, A3, Hallsberg PK

Jimmy Tihvan, R3, Hedemora PSK

Jimmy Tihvan, A3, Hedemora PSK

Johan Berger, R3, Hedemora PSK

Johan Berger, C3, Hedemora PSK

Mats Forsell, R3, Hedemora PSK

Mats Forsell, C3, Hedemora PSK

Stefan Eklund, C3, Hedemora PSK

Stefan Eklund, A3, Hedemora PSK

Tony Assarsson, C3, Hedemora PSK

Tony Assarsson, A3, Hedemora PSK

Robert Breyer Witt, C2, Huddinge Jaktvårdsförening

Robert Breyer Witt, A2, Huddinge Jaktvårdsförening

Erik Maxe, R2, Kumla Sportskyttar

Erik Maxe, C2, Kumla Sportskyttar

Fredrik Fogberger, C1, Kumla Sportskyttar

Fredrik Fogberger, A1, Kumla Sportskyttar

Håkan Karlsson, C2, Kumla Sportskyttar

Håkan Karlsson, A1, Kumla Sportskyttar

Jim Gellin, C2, Kumla Sportskyttar

Jim Gellin, A2, Kumla Sportskyttar

Mattias Sålder, C1, Kumla Sportskyttar

Mattias Sålder, A1, Kumla Sportskyttar

Timmy Davidsson, C2, Kumla Sportskyttar

Timmy Davidsson, A2, Kumla Sportskyttar

Bengt-Göran Gustavsson, VÄ, Mariestads PK

Bengt-Göran Gustavsson, R2, Mariestads PK

Morgan Andersson, R1, Mariestads PK

Morgan Andersson, C1, Mariestads PK

Morgan Andersson, A1, Mariestads PK

Philip Stöckel, R3, Mariestads PK

Philip Stöckel, C3, Mariestads PK

Philip Stöckel, B3, Mariestads PK

Mika Peltola, C2, Pålsboda PSK

Mika Peltola, A2, Pålsboda PSK

Yngve Björlin, VÄ, Pålsboda PSK

Yngve Björlin, B2, Pålsboda PSK

Yngve Björlin, A2, Pålsboda PSK

Klas Holmquist, VÄ, Ramsbergs PSK

Klas Holmquist, B2, Ramsbergs PSK

Ola Nygren, C1, Ramsbergs PSK

Thomas From Nygren, VY, Ramsbergs PSK

Ulf Andersson, VY, Ramsbergs PSK

Jan Hjertqvist, R3, Råsbo PSK

Jan Hjertqvist, C3, Råsbo PSK

Jan Hjertqvist, B3, Råsbo PSK

Monica Hjertqvist, R3, Råsbo PSK

Monica Hjertqvist, C3, Råsbo PSK

Monica Hjertqvist, B3, Råsbo PSK

Lennart Eriksson, C3, Tysslinge Skytteklubb

Lennart Eriksson, B3, Tysslinge Skytteklubb

Lennart Eriksson, A3, Tysslinge Skytteklubb

Hans Andersson, VÄ, Västerås Pistolskyttar

Hans Andersson, R3, Västerås Pistolskyttar

Amie Blomér, B3, Örebro Pistol- Och Ssk

Dan Andersson, R2, Örebro Pistol- Och Ssk

Elisabet Magnusson, B2, Örebro Pistol- Och Ssk

Jan Jorsäter, C3, Örebro Pistol- Och Ssk

Johan Malm, C2, Örebro Pistol- Och Ssk

P-O Andersson, C3, Örebro Pistol- Och Ssk

Richard Ramstdt, A2, Örebro Pistol- Och Ssk

Thomas Engman , B3, Örebro Pistol- Och Ssk

Thord Johansson, C1, Örebro Pistol- Och Ssk

Tomas widner, C1, Örebro Pistol- Och Ssk

Anders Hornwall, R3, Överums PK

Anders Hornwall, C3, Överums PK

Anders Hornwall, B3, Överums PK

Emil Mikaelsson, R3, Överums PK

Emil Mikaelsson, C3, Överums PK

Emil Mikaelsson, B3, Överums PK